Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
| Тип | Compact |
|---|---|
| Виконання | опорна стійка з поворотним механізмом |
| Особливості монтажу | нижній монтаж / бічній монтаж на раму |
| Статичне навантаження | 500 кг |
| Опорна частина | кругла, діаметр 140 мм |
| Профіль стійки | квадратна, 45 мм |
| Повна висота (із засунутою опорою) | 590 мм |
| Максимальний хід опори | 180 мм |
| Матеріал | сталь |
| Повна висота (із засунутою опорою) | 410 мм |
| Покриття | гаряче цинкування |
| Виробник | AL-KO Europe |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 5.0 кг |
Відгуків про цей товар ще не було.