Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
| Тип | Compact |
|---|---|
| Виконання | опорна стійка |
| Статичне навантаження | 400 кг |
| Профіль стійки | квадратна, 50 мм |
| Опорна частина | квадрат 100х100 мм |
| Повна висота | 600 мм |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | гаряче цинкування |
| Виробник | AL-KO Europe |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 3.0 кг |
Відгуків про цей товар ще не було.