Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
| Тип | Compact |
|---|---|
| Виконання | опора гвинтова |
| Допустима маса причепа | 1200 кг |
| Особливості монтажу | передня права / задня ліва |
| Статичне навантаження | 600 кг |
| Опорна частина | прямокутна |
| Довжина опори | 404 мм |
| Максимальний хід опори | 480 мм |
| Довжина підтримки | 457 мм |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | гаряче цинкування |
| Виробник | AL-KO Europe |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 4.5 кг |