Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
| Модель | Nato N76 F |
|---|---|
| Тип | DIN 76 мм |
| Допустима маса причепа | 3500 кг |
| Сумісне дишло | круглий, діаметр 60 мм |
| Кріплення до дишла | горизонтальне , 2 болтами M16х110мм, момент затягування 210 Нм |
| Відстань між кріпленнями (розмір А) | 54 мм |
| Статичне несуче навантаження, кг | 150 кг |
| Форма кільця | E76, 76 мм |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | гаряче цинкування |
| Виробник | AL-KO Europe |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 6.4 кг |
Відгуків про цей товар ще не було.